(13.09.2020 r.)
  1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą parafialną. Za każdą ofiarę składam  serdeczne Bóg zapłać.
  2. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię. Do przygotowania naszej świątyni na liturgię przyszłej niedzieli zapraszam parafian z Kolonii I. Bóg zapłać za wszelką inną pomoc i życzliwość.
  3. W poniedziałek o 16.00 przy krzyżu na Kolonii msza św. o błogosławieństwo dla mieszkańców z okazji 15 rocznicy poświęcenia krzyża. Kolekta bębzie przeznaczona na Boży Grób w Jerozolimie i na potrzeby chrześcijan w Ziemi Świetej.
    W czwartki zapraszamy dzieci na msze szkolną
    Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
    W przyszłą niedzielę o 10.30 Msza Dożynkowa.
    W środę po mszy św. w kościele spotkanie parafialnego zespołu Caritas.
    W czwartek po mszy św. W kościele spotkanie młodizeży kl. VII pragnącej przygotowywać się do bierzmowania
    W piątek msza św. dla młodzieży, zaproszeni są szczególnie przygotowujący się do sakramentu bierzmowania.
    Sakrament bierzmowania dla młodzieży, która miała być bierzmowana w tym roku, będzie udzielony 29.10 w Łące o godz. 16.00.
  4. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego
    W zakrystii można wpłacać na prenumeratę Gościa Niedzielnego na IV kwartał br.