OGŁOSZENIA PARAFIALNE (17.01.2021 r.)

1.Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji( funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa m.in. Radio eM).
Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.

2.Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię. Do przygotowania naszej
świątyni na liturgię przyszłej niedzieli zapraszam z ul. Hodowców od p. Walecki do p. Kotas ul. Słoneczna: Tabiś, Kapias, Gołek. Bóg zapłać za wszelką inną pomoc i życzliwość.

3.Od poniedziałku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do
25. 01.
W czwartek zapraszamy dzieci na mszę szkolną.
Kolekta w przyszłą niedzielę będzie kolektą parafialną.
W tym roku msza chrzcielna będzie w drugą niedzielę miesiąca o 15.30, czyli wraz z mszą dzieci rocznych.
W myśl przepisów sanitarnych w kościele podczas sprawowania kultu religijnego może przebywać 1 osoba/15 m2. Czyli u nas max. 20 osób.
Za ks. Arcybiskupem zachęcam do modlitwy różańcowej w domach o ustanie epidemii o godz. 20.30
Papież Franciszek ogłosił Rok św Józefa z okazji 150. rocznicy ustanowienia Opiekuna Jezusa Patronem Kościoła powszechnego. Penitencjaria Apostolska udziela odpustu zupełnego wiernym, którzy m.in. odmówią dowolną, prawnie zatwierdzoną modlitwę lub akt pobożności na cześć Świętego Józefa.

4.Do nabycia są nowe numery Gościa Niedzielnego i Mały Gość Niedzielny.