OGŁOSZENIA    PARAFIALNE    (13.06.2021 r.)

1.Kolekta dzisiejsza jest kolektą parafialną. Za każdą ofiarę składam  serdeczne Bóg zapłać.

2.Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię. Do przygotowania naszej
świątyni na liturgię przyszłej niedzieli zapraszam  parafian z ul. Cieszyńskiej od p. Żemła
do p. Pustelnik. Bóg zapłać za wszelką inną pomoc i życzliwość.

3.Dziś Nabożeństwo Fatimskie.
W czwartek o 18.00 w salce parafialnej spotkanie rodziców tegorocznych bierzmowańców.
W piątek  o 19.00 w salce parafialnej spotkanie tegorocznych bierzmowańców.
Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona kościół w Ćwiklicach.
W dzisiaj i w przyszłą niedzielę po każdej mszy w salce parafialnej będzie można odnowić rezerwację miejsca w ławkach.
Zachęcamy dzieci do uczestnictwa w czwartkowych mszach szkolnych.
W soboty i niedziele czerwca Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
W piątki o 17.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
Przypominamy o zachowanie godnego stroju podczas przebywania w kościele, a przede wszystkim w trakcie liturgii.

4.Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość Niedzielny.
W zakrystii można wpłacać na prenumeratę Gościa Niedzielnego na III kwartał br.

Wydział Teologiczny UŚ planuje otwarcie kolejnej edycji Studiów Podyplomowych Teologiczno-Katechetycznych (SPTK) oraz Studiów Podyplomowych Katechezy Przedszkolnej (SPKP). Słuchaczami studiów mogą zostać nauczyciele wszystkich przedmiotów szkolnych, posiadający wykształcenie magisterskie wraz z przygotowaniem pedagogicznym.