OGŁOSZENIA    PARAFIALNE    (16.06.2024 r.)

Kolekta dzisiejsza jest kolektą parafialną.
Za każdą ofiarę składam  serdeczne Bóg zapłać.

Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię. Do przygotowania naszej
świątyni na liturgię przyszłej niedzieli zapraszam  parafian z ul. Cieszyńskiej od p. Wantuła do p. Żmij. Bóg zapłać za wszelką inną pomoc i życzliwość.
Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
Z zarządzenia ks. Arcybiskupa w przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom prowadzony przez Caritas naszej Archidiecezji. O przeprowadzenie tej zbiórki proszę panie z naszego zespołu Caritas.
W piątek msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i wtorek.
W tym tygodniu wspominamy w kalendarzu liturgicznym;
poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego
piątek – św. Alojzego Gonzagi
Przypominamy o zachowanie godnego stroju podczas przebywania w kościele, a przede wszystkim w trakcie liturgii.
W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in.: o Marszu dla Życia i Rodziny, o św. Antonim Padewskim, o bł. kard. S. Wyszyńskim
Do nabycia jest także numer Małego Gościa Niedzielnego i Gość Historia (12 zł.).
W zakrystii można wpłacać na prenumeratę Gościa Niedzielnego na kolejny kwartał.

W dniach 22-25 czerwca wyrusza z kościoła Wszystkich Świętych w Pszczynie Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Informacje i zapisy w kancelarii parafialnej oraz przez stronę: wszystkichswietych.info

Ruszyły zapisy do nowej edycji studium Doradców Życia Rodzinnego!
Dla kogo studium? Dla osób, które chciałyby z pasją i pełnym zaangażowaniem służyć małżeństwu i rodzinie. Studium przeznaczone jest dla osób żyjących w małżeństwie.

Parafia Św. Jana Pawła II organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dniach 4-5 lipca. Koszt 220 zł. Zapisy w kancelarii parafii od poniedziałku.